Armistice Rally
Organisatie
Oldtimerfriends
Stuur e-mail
Beschrijving
Met de 2de editie van onze jaarlijkse Armistice Rally willen we de oorlog herinneren, slachtoffers herdenken en de vrede vieren in een sfeer van verbondenheid op de weg.
Voor deze editie kiezen we voor de Slag bij Waterloo waar Napoleon Bonaparte verslagen werd na een uiterst bloedige strijd waarbij meer dan 40.000 manschappen het leven lieten.
Tijdens deze rally rijden we door Waals-Brabant, een streek die onlosmakelijk verbonden is met zijn laatste grote veldtocht. We volgen een deel van het parcours dat Napoléon destijds te paard, samen met zijn leger, heeft afgelegd. Onderweg vertellen we jullie graag een stukje van zijn boeiende geschiedenis. Twee keer verbannen worden en toch telkens weer terugkomen… je moet het maar doen.
Deze Franse superster van zijn tijd, groeide op Corsica en ging na vele veldslagen uiteindelijk ten onder bij Waterloo.
We verkennen Waals-Brabant via glooiende wegen, rustige landschappen en gezellige tussenstops. Geen lange afstanden, maar een sfeervolle herfstrit in de geest van onze Armistice Rally van vorig jaar in de Westhoek: mooie routes, leuke stops, goed eten en vooral veel genieten.
Kortom een ideale seizoensafsluiter!
Doelgroep
auto'sWebsite
bezoek websiteInschrijven
online inschrijvenOrganisatie
Oldtimerfriends
Stuur e-mail














