Oldtimer evenementen

5th Bikoro Riders' Reliability Run (Retie)

Datum:
zondag 2 april 2023
Omschrijving:
Het is tijd om uw scheurijzer uit de winterslaap te halen want op zondag 2 april 2023 zullen we hopelijk kunnen genieten van een mooi weertje voor onze jaarlijkse Reliability Run over de landelijke wegen van de Kempen. Net zoals alle voorgaande edities is iedereen met een oldtimer brommer (50cc), oldtimer-motor of caféracer welkom. De bepijlde rondrit zal +- 65 km bedragen.
Indeling van de dag:
Aanmelden: 11:00-12:00
Vertrek: 12:15-12:30
* +-30 km tot de eerste tussenstop met 2 consumpties en verse soep
* na de tussenstop nog +- 35km om terug te eindigen aan Café Bikoro met pistolet beuling met appelmoes OF pistolet spek met bruine suiker
Prijs:
- Leden: 10€
- Niet-leden: 14€
Inschrijven VOOR Woensdag 26 maart via onderstaande link.
https://forms.gle/YWiW3y3e3tuT5WpU9

Dit evenement wordt medemogelijk gemaakt door onze sponsors:
BA Transport & Grondwerken, S.D.N. Scootershop, Heyns Floors, Maas Koeling, GSV, Wim Bax bv, Meeus Technics & Zaal 7
Extra info:
*De rondrit zal bepijld zijn*
Er zullen personen meerijden die de route kennen.
Indien er sprake is van slecht weer word je enkele dagen ervoor op de hoogte gebracht of de rondrit al dan wel/niet doorgaat.
Tot dan!
Groeten , De Bikoro Riders
Locatie:
Hesstraat
2470 Retie
Route plannen
Contact:
Viktor Heyns
Tel. +32499159584
viktor.heyns@hotmail.com